Besin Testi

Bazı kaynaklarda besin testi diye bahsedilen aslında gıda intolerans testi , yani Imupro testidir.

 

Kişiye Özel Gıda Imune Profili  ( Imupro Testi) KİŞİLERİN gıdalara karşı oluşturduğu intoleransı ölçmek için kullanılan en gelişmiş ,en hassas , güvenilir gıda intolerans testidir. Gıda intoleransı ile ilgili genel  bilgi veririsek :

 

Gıda alerjisi seyrek olmasına karşı, gıda intoleransına sıkça rastlanır. Anne sütü ile bebeğe geçebildiği gibi zaman içerisinde de oluşabilir ve asıl karmaşık olan, bu duyarlılığa bağlı gelişen rahatsızlıkların bazen alerjik tepkilere benzeyebilmelerinin yanında, bazen saatler hatta günler sonra ortaya çıkabilmesidir. Şöyle ki, salata, domates, patates, yoğurt, süt v.b. ürünler size dokunuyor olabilir. Sonuç olarak bağışıklık sisteminiz yüklenir ve metabolizmanız etkilenir, farklı bir tat veya koku almamanıza rağmen sağlığınız bozulabilir. Ve genellikle beslenme alışkanlıklarımızın sağlığımızı etkileyebileceği hep göz ardı edilir.

 

Size dokunan besinleri (gıda intoleransı) tadarak ya da hissederek anlayabilmeniz mümkün mü? 

 

İşte burada ImuPro gıda intoleransı testi devreye giriyor. Eğer bir gıdaya karşı vücudumuzun bağışıklık konusunda problemi varsa, antikor dediğimiz G tipi globulinleri oluşturmaya başlar. Bu antikorları ImuPro besin intoleransı testi, yaklaşık 300 farklı gıda için güvenli bir şekilde ortaya çıkarabilir.

 

Imupro Testleri içerdikleri gıda adetine göre

 

Imupro 100            90 Gıda

 

Imupro 200            180 Gıda

 

Imupro 300             271 Gıda maddesine bakabiliriz.

 

 
Tunalı Hilmi Cad. Bestekar Sok. No :78/3-4 Kavaklıdere/ANKARA
Tel : 0 (312) 468 85 58 - Fax : 0 (312) 468 83 94 - Gsm : 0 (533) 238 68 05
Bağlantılar : www.bulgulab.com - www.imupro.com.tr