Gıda İntolerans Testi

 
Günlük hayatta tükettiğimiz ve sağlıklı olduğunu düşündüğümüz pek çok besin,vucudumuza olumsuz etkiler yaratıyor olabilir. Örneğin süt,ıspanak, brokoli gibi pek çok sağlıklı gıda maddesi, vucudumuz bağışıklık sistemi tarafından bir yabancı olarak algılanıp,bu gıdalara karşı reaksiyonlar oluşabilir, bu olumsuz etkiler gıda intoleransı olarak tanımlanır.
 
ImuPRO testleri size dokunan besinlerin hangileri olduğunu ortaya çıkarır.
 
Bu besinler,bağışıklık sistemimizi gereğinden fazla çalıştırıp yordukları için,sağlığınızı ve genel durumunuzu farkında olmadan olumsuz etkilemektedir.
 
Yapmanız gereken test raporları doğrultusunda kendinize dokunan gıdaları tüketmekten kaçınmaktır.Böylece bağışıklık sisteminizin yükü hafifler,kronik hale gelmiş rahatsızlıklarınız fark edilir bir düzelme gösterir,hatta tamamen ortadan kalkabilir. Kişi kısa sürede yaşamdan daha çok zevk almaya, kendini tepeden tırnağa daha iyi hissetmeye başlar.
 
Yıllardır yaptığınız katı diyetlerle veremediğiniz kilolardan , test sonuçlarına uygun duyarlı gıdalardan uzak durarak daha basit programlarla kurtulabilirsiniz.
 
538 Hasta üzerinde yapılan bir araştırma* göstermiştir ki;kronik hastalarda başarı oranı %46,2 ile %80,1 arasında gerçekleşmiş ve kilo fazlası olan kişilerde %80’i kilo vermiştir.
 
 
Tunalı Hilmi Cad. Bestekar Sok. No :78/3-4 Kavaklıdere/ANKARA
Tel : 0 (312) 468 85 58 - Fax : 0 (312) 468 83 94 - Gsm : 0 (533) 238 68 05
Bağlantılar : www.bulgulab.com - www.imupro.com.tr